19 березня 2020 року, в залі засідань районної ради, під головуванням голови районної ради Руслани Кушнір, відбулось засідання XXIХ сесії районної ради сьомого скликання. На розгляд депутатів було винесено 6 проектів рішень, які  відповідно  до  Регламенту  районної  ради  попередньо  були  розглянуті на засіданнях президії та постійної профільної  комісій районної ради.
В роботі пленарного засідання взяли участь 18  депутатів районної ради, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій, голови сільських рад району та представники  засобів масової інформації.
Основними питанням порядку денного було заслуховування інформації начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Паламарчук щодо внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, пов’язаних із необхідністю виділення коштів на придбання індивідуальних засобів захисту медичних працівників і медичного обладнання для роботи в умовах загрози появи коронавірусу COVID-19 у Лановецькому районі. На ці цілі з районного бюджету спрямовується 250,0 тис. грн. вільного залишку коштів, що склався на 01.01.2020 року :

  • 200,0 тис. грн. – Лановецькій центральній районній лікарні, з яких 100 тис. грн – капітальні видатки;
  • 50,0 тис. грн. – центру первинної медико-санітарної допомоги.

В загальному видатки в розмірі 391,0 тис. грн. з усіх джерел направлені на запобігання розповсюдженню та лікування коронавірусу COVID-19.  Затверджено також договори про надання міжбюджетних трансфертів з інших місцевих бюджетів : Лановецького міського (111 000 грн.), Борсуківського (30 000 грн.), Молотківського (30 000 грн.), Ванжулівського (5 000 грн.) сільських бюджетів.

Обговорено та схвалено проекти рішень: про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Лановецька центральна районна лікарня» в новій редакції, про внесення зміни в додаток до рішення районної ради від 05 грудня 2019 року №701 «Про план роботи районної ради на 2020 рік», про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та  міста Лановецького району,про затвердження розпоряджень голови районної ради.

З матеріалами сесії можна ознайомитися на офіційному сайті Лановецької районної ради в розділах «Офіційні документи», «Районний бюджет» та «Районні програми». http://lanrada.gov.ua