На Лановеччині відзначили День захисника України, День українського козацтва та 74-у річницю створення УПА

Напередодні Дня захисника України голова районної ради Руслана Кушнір, голова райдержадміністрації Юліан Сірант та Лановецький міський голова Роман Казновецький віддали честь полеглим героям – поклали квіти на могили загиблих учасників антитерористичної операції Юрія Коваля у Ланівцях та Василя Борисевича  у Малій Снігурівці.003 Разом з керівництвом району та міста, біля могили сина в скорботі стояла Ірина Коваль. «Як хочеться, щоб мрії Юрія про щасливу Україну нарешті збулись», – сказала його молода дружина Світлана. Присутні схилили голови у хвилині мовчання.

У Малій Снігурівці усіх зустрічали Снігурівський сільський голова Аркадій Сеник та дружина полеглого Василя Борисевича – Ірина. Разом поклали квіти на могилу Героя, разом помолились за його душу.

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськість району поклали квіти до підніжжя пам’ятника борцям за волю України, священики різних конфесій відправили панахиду за загиблими героями.040Особлива увага – учасникам антитерористичної операції Лановеччини. Від їх імені виступив заступник голови громадської організації «Учасники антитерористичної операції Лановеччини» Сергій Гончарук. Мирного неба та процвітання Україні побажав Лановецький міський голова Роман Казновецький.

В районному будинку культури відбувся святковий концерт.