29 жовтня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики та спорту (голова комісії – Людмила Смолій) в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, заступник голови районної ради  Віталій Гресик,  перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кравчук.
Депутати Людмила Смолій, Петро Гренжалюк, Валентина Шпільман, Надія Ковальчук,Сергій Лисак погодили проект порядку денного двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання та розглянули питання: про стан виконання районної цільової соціальної програми оздоровлення  та відпочинку дітей  на 2019-2021 роки; про призупинення функціонування Пахинської загальноосвітньої школи І ступеня Лановецької районної ради Тернопільської області; про внесення змін до рішення районної ради від 10 листопада 2016 року №233 «Про припинення юридичної особи – Малокуськовецької загальноосвітньої школи І ступеня» по яких інформував  начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.
Члени комісії погодили питання про звільнення Тетяни Ковальчук з посади директора комунальної установи «Лановецький районний будинок культури» та призначення  Тетяни Філюк виконувачем обов’язків директора комунальної установи «Лановецький районний будинок культури».
Також  розглянули питання про увільнення від виконання обов’язків директора Лановецького районного комунального підприємства “Оздоровчий табір “Лісова казка” Віталія Попсуйка та призначення Світлани Оксенюк виконувачем обов’язків директора Лановецького районного комунального підприємства «Оздоровчий табір «Лісова казка».
Сніжана Крещук  інформувала  про районну програму підтримки редакції Лановецького районного комунального радіомовлення на 2019-2020 роки в новій редакції.
У різному постійною комісією обговорено Протокол №1  засідання робочої групи з напрацювання критеріїв оцінки стосовно віднесення до категорії російськомовного культурного продукту від 10 жовтня 2019 року, що надійшов до районної ради 18 жовтня 2019 року від  заступника голови Тернопільської обласної ради, співголови робочої групи Любомира КРУПИ та  лист комунальної установи «Лановецький  районний будинок культури» від 28.10.2019 р. № 335 щодо пропозицій на розгляд протоколу; рішення Кременецької районної ради від  07 жовтня 2019 року «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Тернопільської обласної ради, Тернопільської обласної державної адміністрації»; лист відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації від 04.09.2019 р. № 07-11/697 «Про виділення коштів».