Щороку  9 листопада в Україні відзначають Всеукраїнський День працівників культури та аматорів народного мистецтва. Напередодні свята, 08 листопада 2019 року, в комунальній установі «Лановецький районний будинок культури» відбулися урочистості з нагоди відзначення кращих працівників цієї галузі в районі.
Приємним і символічним є те, що свято працівників культури одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.
Багато теплих слів пролунало на адресу винуватців урочистостей. Зі словами привітань до працівників та майстрів галузі культури району звернулася голова районної ради Руслана Кушнір, яка наголосила на тому,  що саме працівники культури і мистецтва, забезпечують яскраве та різноманітне дозвілля жителів міста та сіл району, натхненно працюють в  будинках культури, клубах, бібліотеках, художніх колективах, захищають авторитет нашої Лановеччини в галузі культури, зберігають та розвивають її творчий потенціал. Руслана Миколаївна щиро подякувала усім за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки та разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним вручили грамоти кращим працівникам району у цій сфері.
Завершилися урочистості святковим концертом за участі винуватців свята, які подарували присутнім чудовий настрій.