23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

В третю суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед світлою пам’яттю невинно убієнних наших співвітчизників – жертв голодоморів.
Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, коли наша країна втратила мільйони своїх кращих  синів та дочок. Сьогодні – це не історична давнина, а глибока духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам’ять його очевидців і сучасне покоління.
На жаль, ми не можемо повернути час назад і виправити ті лихі події та наш святий обов’язок – зробити все, аби зболена пам’ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби не допустити подібного на нашій українській землі.
На знак вшанування пам’яті невинних жертв голодоморів, щиро прошу Вас, шановні краяни,  в суботу, 23 листопада, о 16:00 год. приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання. У знак скорботи, нехай на вікні кожної оселі засвітиться символічна свічка Пам’яті. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли цей жахливий біль тіла і душі, біль наруги і тортур, поневіряння, виселення і заслання на чужину – за свою любов до України, за її волю і за те, що вони були українцями.
Вічна пам’ять загиблим!