Відбулося засідання асоціації «Ради Тернопільщини»,  у роботі якої взяла участь головарайонної ради Руслана Кушнір. 
Учасники засідання обговорили пропозиції Тернопільської обласної державної адміністрації стосовно адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Тернопільської області.
Очільники районних рад висловили свої рекомендації щодо обговорюваних питань. Зокрема члени Асоціації наголошували на необхідності обговорення таких важливих питань як об’єднання у громадах, роз’яснення пропонованих змін та інформування громадян.
Голова обласної ради Віктор Овчарук наголосив на тому, що принцип добровільності, якого дотримувались при формуванні вже існуючих громад в області, ігнорувати не можна, як і присутність обласної ради у подальшій реалізації реформи. «При подальшому проведенні реформи адміністративно-територіального устрою маємо дотримуватись принципу добровільності та повсюдності місцевого самоврядування, а також необхідно залишити обласні ради у процесі реформування», – наголосив Віктор Овчарук.
Члени Асоціації розглянули також питання госпітальних округів.
Насамкінець голова обласної ради поінформував присутніх про звернення, які прийняла обласна рада під час ІІ засідання 12 сесії. Голови районних рад запропонували розглянути їх на сесіях очолюваних ними рад.