В рамках Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства з 25 листопада по 10 грудня 2019 року проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками;
1 грудня  Всесвітній день боротьби із СНІДом;
2 грудня  Міжнародний день боротьби з рабством.
3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
5 грудня  Міжнародний день волонтера;
6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі ;
9 грудня  Міжнародний день боротьби з корупцією;
10 грудня  Міжнародний день прав людини.
Україна приєдналася до акції вперше «16 днів проти насильства» у 2001 році.
Основними завданнями акції є:
– привернення уваги громадськості до потреби подолання гендерно-зумовленого насильства, зокрема домашнього, насильства в сім’ї, актуалізації питання протидії торгівлі людьми, широкого висвітлення питання забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
– проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
У другий день інформаційної компанії до акції долучилися голова районної ради Руслана Кушнір, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький, працівники структурних підрозділів РДА та Лановецької міської ради, представники Лановецького відділення поліції, працівники районного центру соціальних служб для молоді та служби у справах дітей РДА, адже подолання такого негативного явища, як домашнє насильство можливе лише за умови об’єднання зусиль кожного громадянина України.
Зокрема, в рамках акції в районі буде проведено ряд різноманітних заходів.