03 грудня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, молодіжної політики та спорту (голова комісії – Людмила Смолій), в роботі якої взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір.
Депутати Людмила Смолій, Валентина Шпільман, Надія Ковальчук, Сергій Лисак погодили проект порядку денного двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання також заслухали звіт голови районної ради за 2019 рік, план роботи Лановецької районної ради на 2020 рік.
На комісії  розглянули питання: про перейменування закладів дошкільної освіти Лановецького району; про перейменування закладів загальної середньої освіти Лановецького району; про плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Лановецького району на 2020 рік; про плату за харчування у закладах загальної середньої освіти Лановецького району на 2020 рік; про надання дозволу комунальній установі «Лановецький районний методичний кабінет» на  введення в штатний розпис посади логопеда по яких інформував  начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Роман Зубрицький. Про проект  районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2021 роки  інформувала Наталія Калітон – головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації.
З даних питань розглянуті та схвалені відповідні проекти рішень районної ради, які рекомендовано винести  на розгляд чергового пленарного засідання сесії.