Сьогодні заступник голови районної ради Віталій Гресик та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення у районі Дня Збройних Сил України, які відбулись в залі засідань районної ради за участі учасників бойових дій, працівників районного військового комісаріату, військовослужбовців ЗСУ, громадськості та учнівської молоді.
До присутніх звернувся заступник голови районної ради Віталій Гресик, який привітав із святом. «Сьогодні, коли на Сході нашої країни тривають військові дії, та йде війна ,ми з особливою повагою і шаною віддаємо належне нашим воїнам, тим хто захищав та захищає нашу територіальну цілісність. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю захисників, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої Вітчизни.» – зазначив заступник голови районної ради у вітальному слові.
Військових Збройних Сил України привітав також перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний та військовий комісар Ланівецького районного військового комісаріату Олексій Рєзнік.
З нагоди свята керівники району вручили Грамоти райдержадміністрації та районної ради учасникам бойових дій та працівникам Ланівецького районного військового комісаріату.
Після урочистої частини з музичним подарунком виступили учасники художньої самодіяльності району та учні Лановецької загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів імені Юрія Коваля, які подарували присутнім чудовий концерт.