Під головування першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Батожного відбулась нарада по питанню підготовки та відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, яке відзначається 14 грудня.
Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради Віталій Гресик, голова районної організації Спілки Чорнобильців України Михайло Мазур, відповідальні працівники райдержадміністрації.
Заслухавши пропозиції щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, прийнято рішення щодо відзначення на рівні району вказаної дати та проведення відповідних заходів: 13 грудня об 11.00 год в м.Ланівці у Святопокровському Храмі ПЦУ спільний молебень за здоров’я ліквідаторів аварії Чорнобильській АЕС, після чого – покладання квітів до фігури Божої Матері, спорудженої у Ланівцях на честь загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
Також в навчальних закладах району відбудуться уроки пам’яті “Пам’ятай Чорнобиль”, бесіди, зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля.