Голова Лановецької районної ради Руслана Кушнір взяла участь у одноденній фаховій майстерні для представників обласної та районних рад на тему: «Реформування місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні», яка проходила у місті Тернопіль. Модератором майстерні виступив експерт Української асоціації районних та обласних рад Олександр Даниленко.
Представники обласної та районних рад обговорили актуальні питання проведення децентралізації і забезпечення ефективної системи місцевого самоврядування, перспективи та умови формування нового адміністративно-територіального устрою в Україні.
Формат фахової майстерні також передбачав роз’яснення законодавства та практичні вправи, що модеруються профільними експертами. Учасники мали змогу отримати відповіді на запитання щодо реалізації повноважень рад у відповідній сфері.
Захід організований в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що вже кілька років впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.