11 грудня 2019 року голова районної ради Руслана Кушнір побувала  у  селі Борсуки Лановецького району, де взяла участь у презентації книги «Моє село: роки і долі», автором якої є «борсуківський літописець» Григорій Волянюк.
У виданні поміщено статті, нариси, написані Григорієм Волянюком упродовж не одного десятка років і опубліковані в різні часи у газетах краю. Персонажі автора – українські патріоти, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність своєї держави, а їх сини і дочки нині захищають рубежі від ворожої навали. І звісно – односельчани, мешканці навколишніх сіл, люди непересічних талантів і доль, скромні трудівники, духовна краса яких захоплює та вражає.
Довідково: Волянюк Григорій Антонович народився 6 травня 1947 року у селі Борсуки Лановецького району Тернопільської області. У зв’язку з хворобою здобув середню освіту у трьох школах : села Борсуки, містах Одеси та Маневичі Волдинської області. Перші трудові кроки були у місцевому колгоспі – вагарем. Закінчив Вищу партійну школу. З 1969 року працював заступником чотирьох голів колгоспів та 14 років очолював колгосп у селі Великі Кусківці. Був на комсомольській та партійній роботах. Пише з 17 років. Зараз – у газеті «Вільне життя», «Сільський господар», «Голос Лановеччини», « Сільські вісті» та ін. У творчих конкурсах газет двічі отримував першість. Книга «Моє село:роки і долі» – перша, і надіємося не остання.
Бажаємо творчих злетів та народження нових книг!