Шановні жителі Лановецького району!!!!
Щиро вітаю Вас зі світлими та радісними святами – прийдешнім Новим 2020 роком та Різдвом Христовим !

Зустрічаючи рік новий, ми із вдячністю згадуємо рік, який минає. Для кожного він запам’ятається чимось своїм особливим, залишаючи в серцях низку приємних подій, а в історію нашого району увійде, як рік напруженої, плідної роботи та прийняття відповідальних рішень. Адже були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. Переконана, що Новий 2020 рік стане наступним важливим етапом в реалізації перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне  пам’ятати, що наша сила – в єдності та взаєморозумінні.
У ці новорічно-різдвяні дні бажаю вам, дорогі жителі Лановеччини, щоб кожен ваш день був наповнений міцним здоров’ям, щасливою долею та душевним спокоєм. Нехай чарівна магія Різдва та дзвінка коляда буде в посмішках Ваших близьких, особливій теплоті та радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди і щастя.
Зичу вам щедрого та успішного року, невичерпного життєвого оптимізму та здійснення усього запланованого. Хай Новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення. Нехай Різдвяна зірка, що сповіщає про народження  Ісуса Христа, принесе для нас найголовнішу новину – про довгоочікуваний мир !
Щасливого Нового року  та веселого Різдва !

З повагою та найщирішими побажаннями – голова районної ради Руслана КУШНІР!