Шановні жителі Лановеччини!

Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем Соборності України, що впродовж багатьох віків об’єднувало нас спільною мрією і метою – мати єдність, територіальну цілісність і незалежність.
22 січня 1919 року – на Софійській площі у Києві був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Волею українців Сходу та Заходу в межах однієї держави вдалося символічно об’єднати частини єдиної України, століттями відірвані одна від одної. І хоча Акт Злуки 1919 року виявився декларативним, це все ж була велика історична перемога – подія, яка докорінно змінила історичну долю українського народу та вплинула на подальші національно-політичні процеси в Україні та врешті привела нас до незалежності у 1991 році.
Ця дата стверджує нам, що Україна неподільна, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Сьогодні, у період загроз та небезпеки ще більше, ніж у мирний і спокійний час, слід поступитися власними амбіціями та інтересами на користь збереження національної єдності й збереження України. Саме зараз, день 22 січня має особливе значення – на Сході ми змушені боротися проти спроб роз’єднання наших земель, нашої території. Так як майже сотню років тому, Україна згуртована.
Переконана, що із соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо вільною українською нацією!
Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, а найголовніше – мирного неба, бути упевненим у завтрашньому щасливому дні та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстоює мир і незалежність!
Слава Україні! Героям слава !

З повагою голова районної ради                           Руслана КУШНІР