Голова районної ради Руслана Кушнір та головний лікар КНП «Лановецька центральна районна лікарня» Омелян Гулько взяли участь у засіданні госпітальної ради при Тернопільській обласній державній адміністрації. На порядку денному розглядалося питання формування лічильної комісії, заступників голови, секретаря та затвердження графіка засідань госпітальної ради. Про мережу закладів охорони здоров’я, структуру та порядок формування багаторічного плану розвитку госпітального округу –інформував начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Володимир Богайчук.

Довідково:
Госпітальна рада утворена розпорядженням голови Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля як консультативно-дорадчий орган при ОДА для розроблення пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я та організації надання медичної допомоги.
До завдань госпітальної ради належать розроблення пропозицій та рекомендацій щодо:
– плану розвитку госпітального округу;
– реорганізації і перепрофілювання закладів охорони здоров’я області, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги в межах госпітального округу;
– переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальному окрузі;
– інших питань, які належать до компетенції учасників госпітального округу щодо забезпечення надання в ньому медичної допомоги.