До уваги балансоутримувачів комунального майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл і міста Лановецького району!
Першого лютого 2020 року вступив в дію новий Закон України “Про оренду державного та комунального майна” за № 157-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила третього жовтня 2019 року.
Згідно із цим законом передача в оренду державного та комунального майна здійснюватиметься шляхом продажу права оренди на майно на електронному аукціоні в електронній торговій системі. У відкритому доступі публікуватиметься вся інформація щодо угод оренди державного та комунального майна. Більше того, вона буде зосереджена на одному ресурсі, яким має стати «Прозорро.Продажі».                                                    Порядок передачі в оренду державного та комунального майна, включаючи особливості передачі його в оренду, відповідно до ч. 8 Прикінцевих положень вказаного закону, буде визначений Кабінетом Міністрів України.                                                                              Деякі положення закону, зокрема в частині роботи в електронній торговій системі, будуть введені в дію з 1 жовтня 2020 року.