Шановні ветерани війни в Афганістані! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого з року в рік схиляються знамена над полеглими в Афганістані. У цей день, коли останній радянський солдат залишив багатостраждальну афганську землю, закінчилась жорстока десятилітня війна. Бої закінчуються, а історія вічна. Пішла в історію й афганська війна. Але в пам’яті людській їй жити вічно, тому що її історія написана кров’ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене вогнем, як ніхто засвоїло військові та моральні уроки тієї ніким і нікому неоголошеної, героїчної й трагічної війни.
Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав.
Відзначення в Україні цього дня свідчить про глибоку повагу суспільства до мужності та героїзму людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в «гарячих» точках світу.
Ви, шановні учасники війни, як ніхто вмієте цінувати сьогоднішній день, та усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна України!
З глибоким сумом і шаною схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув!
З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами!
Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, добробуту в родинах!

З повагою голова районної ради                      Руслана КУШНІР