На Лановеччині 20 лютого у День Героїв Небесної сотні відбулися заходи з нагоди вшанування загиблих учасників Революції Гідності.
На знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, ланівчани зібрались біля пам’ятника Борцям за волю України та Меморіальної дошки Героям Небесної Сотні.
У заході взяли участь керівництво району та міста, керівники структурних підрозділів РДА, представники бюджетних установ та правоохоронних органів, учасники бойових дій, представники громадськості, мешканці міста, учнівська молодь, які тримаючи у руках портрети Героїв Небесної Сотні, разом з священиками місцевих конфесій  молилися за спокій душ Небесної Сотні і ланівчанина Юрія Коваля.
З цієї нагоди відбулося покладання живих квітів до пам’ятника під звуки символічної пісні Майдану “Плине кача”. До учасників заходу звернулися Стефан Брек та Василь Теслюк – учасники Євромайдану, перший заступник голови Лановецької районної державної адміністрації Олександр Батожний, який підкреслили, що ці події – назавжди залишаться в пам’яті українців, як та велична правда історії, яку не перекреслити жодними змінами у сучасному світі. Це взірець патріотизму для кожної людини і громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь українського народу, уособлення незламності їх сили та духу.
На завершення учасники заходу спільно виконали Державний гімн України.