У Лановецькому районі стартував спільний проект Міністерства соціальної політики та мережі магазинів “АТБ” із забезпечення соціально незахищених людей продуктами харчування. Мета заходу – максимально обмежити під час карантину вихід цієї вразливої категорії людей за межі своїх домівок.                                                                270 продуктових наборів і товарів повсякденного споживання отримав Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лановецького району, працівники якого будуть сприяти у транспортуванні та доставці їх до адресатів.
Відтак, голова районної ради Руслана Кушнір спільно з головою Лановецької районної державної адміністрації  Василем Бадищуком здійснили робочу поїздку до територіального центру з метою обговорення організації доставки пакунків та ознайомлення з роботою установи в умовах карантину.
Довідково: Міністерство соціальної політики та корпорація “АТБ” запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн. Згідно сформованим спискам представниками соціальних служб і департаментів, продуктові набори у кількості 572,5 тис.шт. будуть передані представниками соціальних установ одиноким людям похилого віку та іншим соціально незахищеним верствам населення, що мешкають у 191 містах та селищах 24 областей України. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.
Благодійний проєкт адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення буде тривати у період з 3 по 23 квітня.