Голова Лановецької районної державної адміністрації Василь Бадищук провів робочу нараду за участі голови районної ради Руслани Кушнір, начальника фінуправління Лановецької РДА Ірини Паламарчук, Лановецького міського голови Романа Казновецького, секретаря Борсуківської ОТГ Ігоря Хміля.
У ході наради обговорювалися питання щодо виділення коштів на оплату енергоносіїв КНП «Лановецька КЦРЛ» та придбання інсуліну хворим на цукровий діабет. Адміністрацією лікарні здійснено попередній обрахунок, який необхідний для співфінансування препарату хворим на цукровий діабет  по кожній території із зазначенням кількості хворих та кількості і вартості медичних препаратів, які їм призначені. Відтак, розраховано, що Лановецька ОТГ має виділити 220 тис. грн., Борсуківська ОТГ – 153 тис. грн,  а з районного бюджету передбачено 205 тис. грн.
Голова районної ради Руслана Кушнір  звернула увагу керівництва громади на необхідності виділення коштів для оплати енергоносіїв районної лікарні та придбання препаратів. Наголосила, що зважаючи на терміновість вирішення, дані питання потрібно винести на розгляд чергових сесій Лановецької міської та Борсуківської сільської рад і передати  відповідні документи для прийняття рішення на черговій сесії Лановецької районної ради, яка відбудеться 4 червня.