Голова районної ради Руслана Кушнір взяла участь у нараді щодо проведення весняного призову на строкову службу у 2020 році, яку провів голова райдержадміністрації Василь Бадищук.
В ході наради наголос робився на тому, що потрібна максимальна зосередженість на виконанні завдань, які ставляться перед військкоматом та органами влади. А для цього потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами місцевих рад та правоохоронними органами. Очільник району звернувся до присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на достойному рівні провести весняну призовну кампанію.
Під час зустрічі обговорено також питання забезпечення медичного персоналу, призовників та працівників райвійськкомату засобами індивідуального захисту та антисептиками.
Головний лікар Омелян Гулько повідомив, що у зв’язку із реформою, яка проходить в охороні здоров’я, виникло проблемне питання оплати послуг лікарів, які входять до складу військово-лікарської комісії. Так, медичний огляд одного призовника коштує понад 900 гривень, які ніде не передбачені. На даний час військово-лікарська комісія працює, але необхідно вишукати спільне рішення щодо її належного матеріального забезпечення.
Під час наради були надані роз’яснення стосовно весняної призивної кампанії-2020. Військовий комісар Ланівецького військового комісаріату, підполковник Олексій Рєзнік, зокрема акцентував увагу на тому, що буде проведено черговий призов на строкову військову службу в Збройні сили України юнаків від 20 до 27 років (від 18 років – за бажанням призовника), які визнані медичною комісією придатними до проходження військової служби.
Учасники зустрічі обговорили усі проблемні питання, які виникали під час попередніх призовів та шляхи їх вирішення, розглянули механізм, який має на меті забезпечити ефективне виконання плану призову, явки призовників на призовну дільницю.
Насамкінець були запропоновані конкретні дії й заходи з якісного й ефективного проведення весняного призову громадян в районі.

Матеріал взято з офіційного сайту Лановецької РДА