З нагоди відзначення              1 червня в Україні та світі – Міжнародного дня захисту дітей, відділ освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Мої права – моє майбутнє».
Дитячі роботи будуть прийматися з 1 червня по 5 червня 2020 року до 12:00 години. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна буде на сторінці відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації у Facebook.     Тема малюнків «Мої права – моє майбутнє». Щоб подати роботу на конкурс, дитина за допомогою батьків або самостійно має завантажити фотографію або скановану копію малюнка на електронну адресу: lan-metod@ukr.net.
Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, виконувати роботи в авторській техніці, створити малюнок за допомогою комп’ютерної графіки тощо. Малюнки мають бути у форматі А3 або А4. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу. Обов’язково робота має бути підписана (прізвище, ім’я, вік дитини і населений пункт).
Проголосувати за дитячий малюнок, що найбільше сподобався, може кожен. Для цього потрібно на сторінці відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації після завершення конкурсу поставити вподобання за малюнок, який на вашу думку є найкращим.
Оцінювання конкурсних робіт відбудеться з 5 червня 17:00 год. до 9 червня 12:00 год. на сторінці Facebook відділу освіти, молоді та спорту райдержадмістрації. Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобань учасників голосування у трьох вікових категоріях:
– до 8 років;
– від 9 до 13 років;
– від 14 до 18 років.
Нагородження переможців конкурсу розпочнеться з 11 червня 2020 року у відділі освіти молоді та спорту Лановецької райдержадміністрації за умов дотримання карантинних обмежень. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість «лайків», отримають грамоти та призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.
Детально дізнатися про умови онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Мої права – моє майбутнє» можна у відділі освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації (тел. 2-16-93 або моб.тел. 0685158133).