Голова Лановецької районної ради Руслана Кушнір провела робочу зустріч з директорами навчальних закладів району, в якій взяли участь заступник голови районної ради Віталій Гресик, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Важельська, начальник відділу освіти, молоді, спорту Лановецької РДА  Роман Зубрицький та заступник начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Басок.
В ході зустрічі обговорено основні норми Закону України «Про повну загальну середню освіту», який набрав чинності 18 березня цього року, і відповідно до якого Лановецька районна рада, як засновник комунальних закладів загальної середньої освіти району зобов’язана припинити безстрокові трудові договори з керівниками таких закладів до 1 липня 2020 року. Одночасно з ними має бути укладено строкові трудові договори (контракти). У разі незгоди продовжувати трудові відносини на умовах строкового трудового договору такий керівник буде звільнений на підставі Кодексу законів про працю та Закону України «Про повну загальну середню освіту». На даний час усі керівники навчальних закладів надали згоду на продовження трудових відносин. На черговій сесії районної ради, яка відбулась 04 червня, були прийняті важливі рішення, що регламентують порядок укладення трудових договорів з директорами ЗЗСО району, а саме: «Про трудові відносини в закладах загальної середньої освіти Лановецького району»; «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти району»; «Про делегування окремих повноважень засновника з галузі освіти».
Директори шкіл Грибівської І ступеня, Іванковецької, Чайчинецької, Карначівської, Лопушненської, Москалівської, Ванжулівської І-ІІ ступенів уклали строкові трудові договори (контракти) терміном на 6 та 1 рік.