11 червня 2020 року в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Лановецької районної державної адміністрації за сприяння заступника голови Лановецької районної державної адміністрації Тетяни Важельської, голови Лановецької районної ради Руслани Кушнір, спільно з начальником відділу Романом Зубрицьким відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Мої права – моє майбутнє» з нагоди відзначення 1 червня в Україні і світі Міжнародного дня захисту дітей.
Надзвичайно приємно, що до участі долучилися дітки від наймолодшого віку до підлітків. На конкурс було подано 22 роботи. У малюнках діти втілили своє розуміння вислову «Мої права – моє майбутнє». Всі роботи дуже яскраві й цікаві, виконані у різних стилях, різними техніками виконання, і всіх їх об’єднує спільна важлива тема – права людини.
Після онлайн-голосування визначилося 9 переможців, які отримали грамоти та подарунок-набір для подальшої творчості.
Конкурс показав, що кожна дитина – це неповторна особистість, яка сама має визначити своє місце в суспільстві та реалізувати свої здібності. Показником гуманізму держави та суспільства є насамперед ставлення до дитини. Діти є найвищою цінністю кожного народу, тому розбудова демократичної держави неможлива без сприяння розвитку молодого покоління.