До уваги балансоутримувачів комунального майна!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від  3 червня 2020 року №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» балансоутримувачам комунального майна протягом десяти робочих днів з дня набрання чинності цієї Постанови КМУ (тобто до 01.07.2020 включно) НЕОБХІДНО передати інформацію про усі об’єкти нерухомого майна, що можуть бути передані в оренду, а також ті, які перебували у переліках цілісних майнових комплексів підприємств та їх структурних підрозділів, відповідним уповноваженим органам управління таким майном.
Уповноваженим органам управління протягом 20 робочих днів (тобто до 15.07.2020 включно) з дня набрання чинності цією Постановою КМУ НЕОБХІДНО передати органам, уповноваженим представницькими ОМС за встановленою Фондом держмайна формою (прим. ред., – станом на сьогодні такої форми не оприлюднено, тож додатково слід моніторити сайт Фонду державного майна за  посиланням: http://www.spfu.gov.ua/ua/) інформацію, отриману від балансоутримувачів.                                              Балансоутримувачам та уповноваженим органам управління протягом двох місяців з дня набрання чинності цією Постановою КМУ передати органам, уповноваженим представницькими ОМС детальну інформацію про такі об’єкти відповідно до вимог п. 26 Порядку.
Окрім цього, уповноважені представницькі ОМС також зобов’язані протягом 30 робочих днів з дня набрання чинності Постановою КМУ (тобто до 28.07.2020 включно) опублікувати на власних офіційних веб-сайтах, а також у друкованих ЗМІ та в інформаційно-аналітичних автоматизованих системах (за наявності) інформацію про об’єкти оренди, які на підставі п. 4 розділу “Прикінцеві та перехідні положення” Закону про оренду державного та комунального майна вважаються такими, що включені до Переліку першого типу, в обсязі, що наявний в орендодавців на момент публікації, а протягом трьох місяців з дня набрання чинності цією Постановою ― в повному обсязі – тобто відповідно до вимог п. 26 Порядку.

За інформацією видання “Місцеве самоврядування”