22 червня в місті Ланівці відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні .
Цей день для всіх наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.
Враховуючи карантинні обмеження та різке погіршення епідеміологічної ситуації в районі, пов’язаної з розповсюдженням коронавірусної хвороби, у заході взяли участь голова районної ради Руслана Кушнір, голова районної державної адміністрації Василь Бадищук, заступник міського голови Вадим Щеглов та ветеран Другої світової війни, полковник Збройних сил України у відставці Георгій Мельник.
Учасники вшанували загиблих хвилиною мовчання, а також поклали квіти до пам’ятного знака. Поминальний молебень відправив благочинний Лановецького благочиння ПЦУ, настоятель Свято-Покровського храму міста Ланівці отець Ігор Шаринський.
Також голова районної державної адміністрації Василь Бадищук спільно з головою районної ради Русланою Кушнір вручили високу нагороду – орден “За розбудову України” Георгію Мельнику за високу національну гідність, відданість справі, активну участь у збереженні та захисті Української держави та вагомий особистий внесок у розвиток країни.