Шановні колеги! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби!

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень в країні, благополуччя людей та  їх ставлення до влади. Суспільство покладає на державних службовців особливо важливі функції, довіряє вирішувати найскладніші завдання, а взамін очікує компетентності та високопрофесійного ставлення до роботи.
Взаємодія органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів з представниками виконавчої влади в районі забезпечує більш ефективне вирішення поставлених завдань в усіх сферах життєдіяльності наших краян.
Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Лановецького району. Впевнена, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть ваш професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід.
З особливим теплом ми згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку. Ви – наші наставники і до сьогодні.
Вітаючи зі святом, бажаю усім міцного здоров’я, мудрості, невичерпної енергії, витримки у всіх життєвих випробуваннях, нових звершень та здобутків, добра і добробуту, заслуженої поваги і вдячності від жителів краю! Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою
голова Лановецької районної ради                 Руслана КУШНІР