Лановецькому районному комунальному підприємству “Оздоровчий табір “Лісова казка” – 35 років історії!

Рішення про будівництво оздоровчого табору в урочищі “Борщівка” було прийнято виконавчим комітетом Лановецької районної Ради народних депутатів 15 лютого 1984 року. Замовником проекту був колгосп імені XXІ з’їзду села Борщівка. Всім іншим господарствам  було дано доручення щодо будівництва будиночків,приміщення кухні, їдальні, трансформаторної підстанції, підсобних приміщень, літнього клубу, асфальтових доріжок, ігрових та спортивних майданчиків, освітлення території та благоустрою. 13 червня 1985 року  було підписано Акт прийому в експлуатацію піонерського табору “Лісова казка”. На той час управління табором здійснювала Рада колгоспів та районна рада профспілки працівників агропромислового комплексу. 14 листопада 2002 року Рада сільгосптоваровиробників Лановецького району на своєму засіданні передала об’єкти нерухомого майна на баланс оздоровчого табору”Лісова казка”.
В жовтні 2005 року директор ОТ “Лісова казка” Анатолій Поцелуєв звернувся до Лановецької районної ради з проханням прийняти майно у комунальну власність. Районною радою були прийняті відповідні рішення щодо створення Лановецького районного комунального підприємства “Оздоровчий табір “Лісова казка”, затвердження Статуту, призначення керівника, включення підприємства до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району.
Оглядаючись на минулі роки, ми з глибокою вдячністю та шаною згадуємо  усіх тих, хто був ініціаторами та організаторами цієї важливої справи, зокрема Вододимира Гладуна. Щирі слова подяки висловлюємо керівникам колгоспів, промислових підприємств, будівельних організацій та установ району.
На сьогодні, завдяки спільним зусиллям Лановецької районної ради та Лановецької районної державної адміністрації табір збережено для дітей. Сподіваємося, що і надалі діти Лановеччини матимуть змогу оздоровлюватися і відпочивати у “Лісовій казці”.