Шановні краяни!

28 липня, у день вшанування рівноапостольного князя Володимира Великого, ми відзначаємо 1032-річницю з Дня хрещення Київської Русі-України та 576- річницю з дня заснування міста Ланівці.
День хрещення Київської Русі-України має великий історичний зміст, адже завдяки одному із засновників і покровителів нашої державності Святому рівноапостольному князю Володимиру, Київська Русь прийняла християнську віру та культуру, зробивши духовний і громадянській вибір, що визначив вектор історичного розвитку нашого народу. Утвердження християнства стало фундаментальною основою, довкола якої сформувалася наша духовність, моральні та етичні цінності виховання прийдешніх та майбутніх поколінь, культурні традиції нашої держави, любов та повага до ближнього.
День народження міста Ланівці відзначають у День хрещення Київської Русі-України, саме рівноапостольний князь Володимир Великий, пам’ятник, якого знаходиться на центральній площі міста, своїм хрестом захищає ланівчан, які безмежно люблять свій край, самовіддано трудяться, збагачують та прикрашають рідне місто.
Сьогодні місто розвивається та змінюється, стає комфортнішим для проживання його жителів, зміцнює свій економічний та культурний потенціал. І все це завдяки щоденній самовідданій праці багатьох поколінь його жителів, які й нині гідно продовжують традиції своїх попередників, збагачуючи новими здобутками. Ми щиро дякуємо всім Вам, дорогі ланівчани, за працелюбність, професіоналізм та невтомну працю.
Сердечно вітаємо всіх жителів міста та району з нагоди свят, які об’єдналися в одній даті. Від усієї душі зичимо лановецькій громаді динамічного розвитку і процвітання, а кожному – міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!