Шановні жителі Лановеччини!

Прийміть найщиріші вітання від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради з нагоди найголовніших свят нашої держави – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України !
Державний прапор завжди був однією найшановніших святинь кожної держави. Він символізував єдність земель і народів, стабільність держави й надавав урочистості всенародним подіям. І сьогодні, звільняючи українські землі від загарбників, героїчно і самовіддано борючись, українські воїни встановлюють Державний стяг на найвищій точці у кожному звільненому населеному пункті, і тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!
День Незалежності – велика перемога українського народу, що засвідчує перед цілим світом його високі ідеали державності, демократії і гуманізму. Тож нехай цей історичний день об’єднує усіх нас в одну родину, збереже душевну, громадську і християнську злагоду – основу державного оновлення, додасть всім енергії для примноження могутності нашої України.
Від щирого серця зичу нашим краянам доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах.
Слава незалежній Україні! Слава її героям!

З повагою
голова Лановецької районної ради                     Руслана КУШНІР