Міністерство цифрової трансформації України  повідомляє про те, що 27 серпня в Україні з’явився  Гід з державних послуг — інформаційний портал про усі сервіси, що надаються державними та місцевими органами: https://guide.diia.gov.ua/
Раніше не було єдиної платформи, де можна було б дізнатися про будь-яку державну послугу зручно та швидко. Зазвичай українці годинами гуглили, шукали інформацію на різних державних сайтах та порталах або запитували знайомих.
Зараз на Гіді є інформація щодо 1000 державних послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів.
Послуги упорядковано за 17 категоріями залежно від сфери діяльності. Серед найпопулярніших — соціальний захист, громадянство та міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань, транспорт, сфера інтелектуальної діяльності, фінанси та податки.
Також на Гіді є 36 життєвих подій. Якщо ви придбали автомобіль чи плануєте змінити місце проживання, всю важливу інформацію щодо необхідних у цих випадках послуг можна знайти на порталі.
Гід продовжує поповнюватися послугами та життєвими подіями. Будь ласка, заповніть форму зворотного зв’язку, якщо не знайдете потрібну інформацію .