Шановні освітяни Лановеччини! Дорогі школярі, батьки!
Прийміть найщиріші вітання із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань і початком нового навчального року!
Особливо хочу привітати дорогих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях до дивовижного світу знань. Сьогодні перед вами відкривається нова сторінка життя – шкільна пора. Нехай вона буде наповнена яскравими враженнями, корисними знаннями та дивовижними відкриттями.
Не менш важливим цей навчальний рік буде для одинадцятикласників, адже відлуння дзвоника нагадує про початок фінішної прямої, яку потрібно пройти, а далі – продовження навчання і здобуття вищого рівня освіти. Нехай ваші здібності, наполегливість та набуті знання стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Щира вдячність за щоденну напружену, самовіддану працю вчителям, які не тільки діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави за яким стоїть наше майбутнє. Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання школярів.
Так, цей рік буде непростий. Навчання в умовах світової пандемії – це випробування як для дітей, так і для батьків і вчителів. Бажаю усім набратися терпіння, а освітянській спільноті сприймати карантинні заходи не як виклик,а як шанс для освоєння нових форм навчання, ресурсів та цифрових помічників. Нехай він подарує усім міцне здоров’я та буде щасливим, цікавим та безпечним для кожної дитини.
З початком нового навчального року!
З повагою, голова районної ради Руслана КУШНІР