ВІКТОР  ЯРЕМЧУК:  «ЯКЩО  ЛЮДИ  ОБРАЛИ  –  ЗНАЧИТЬ  ДОВІРЯЮТЬ, А  ДОВІРУ  ТРЕБА  ВИПРАВДАТИ»

  Віктор Миколайович Яремчук – уродженець села Шушківці, депутат районної ради сьомого скликання, керівник фракції ВО “Свобода”, входить до постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та правового забезпечення.
Віктор Яремчук належить до тих народних обранців, які за час депутатства, окрім участі в сесійних засіданнях та у міжсесійній роботі, зробили чимало добрих і корисних справ, що не стосуються їхньої професійної діяльності. І цей список доволі довгий.
За власні кошти я встановив стелу пам’яті «Героям небесної сотні» та в’їзний знак у Шушківці. Спільно із земляком, також депутатом районної ради Іваном Романюком придбали тенісний стіл в Шушковецький клуб, разом із юними односельцями купили сюди й більярдний стіл. З моєї ініціативи до закупівлі та встановлення тенісного стола в Білозірський сільський клуб долучилася агрофірма «Білозірська». Також сприяв встановленню дитячого майданчика та придбанню тенісного    стола в Білозірську школу при спон- сорській допомозі колишнього народного депутата Михайла Головка.
З моєї ініціативи, спонсорської підтримки в тому числі, започаткували проведення Дня села в Білозірці. Вкладаючи власні кошти, долучався до проведення вечорів відпочинку із живою музикою на храмові празники Білозірки та Шушковець, подарував для Білозірського будинку культури лазерну світломузику. Разом із місцевими активістами облаштовував музей у своєму рідному селі. Ми проводили спортивні турніри з тенісу та більярду в Шушківцях, а також з волейболу в Білозірці. Звертався з клопотанням до керівництва агрохолдингу «Кернел» щодо придбання форми для білозірської футбольної команди «Ентузіаст». Як результат — у гравців є нова форма.
Ще коли був депутатом Білозірської сільської ради, облаштував автобусну зупинку в Шушківцях, дитячий і волейбольний майданчики.
У планах — облаштувати автобусну зупинку в Білозірці. Але найбільше, чого хотів би, то це відновити повноцінну діяльність футбольної команди «Ентузіаст».
Загалом, я горджуся, що люди мені довіряють, що обрали представником від громади у районну раду. Завжди старався виправдати довіру односельців. Нагороджений грамотами і подяками від Білозірської сільської ради, грамотами Лановецької районної ради, іменним годинником від Тернопільської обласної ради.