11 вересня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (голова комісії Руслан Задерей), в роботі якої взяли участь заступник голови районної ради Віталій Гресик, голова РДА Василь Бадищук, заступник голови РДА Тетяна Важельська, заступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління РДА Олена Нестеренко, заступник начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Наталія Басок, депутат районної ради Володимир Гулько.
Депутати Сергій Гончарук, Віктор Дарморост, Микола Доротюк, Руслан Задерей, Ярослав Ратушко схвалили затвердження додаткового договору до Договору про надання міжбюджетного трансферту із бюджету Лановецької міської об’єднаної територіальної громади Лановецькому районному бюджету на фінансування поточних видатків КНП «Лановецька центральна районна лікарня» на 2020 рік від 18 грудня 2019 року (в сумі 80 000 грн. –  для здійснення оплати за спожиті енергоносії) та погодили внесення пов’язаних з цим змін до районного бюджету на 2020 рік; з даного питання прийнято рішення постійної комісії.
На засіданні також підтримано перерозподіл коштів по галузі освіти: зменшено видатки на енергоносії та збільшено видатки на нарахування на оплату праці в сумі 200 000 грн.
У різному депутати прийняли протокольні рішення, згідно з якими:
– доручили фінансовому управлінню РДА при черговому внесенні змін до районного бюджету на 2020 рік передбачити видатки на реалізацію районної програми фінансування фонду Лановецької районної ради на 2017-2020 роки для надання одноразової грошової допомоги на 4 місяці 2020 року (липень-жовтень) за наявності додаткових коштів;
– рекомендували керівникам Лановецької районної ради, Лановецької РДА, Лановецької міської ради провести 14 вересня 2020 року о 13.00 год. в приміщенні районної ради робочу зустріч з приводу передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл та міста Лановецького району до комунальної власності Лановецької міської ради (ОТГ) з метою визначення переліку майна та порядку його передачі.
З питань порядку денного інформували заступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління РДА Олена Нестеренко та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Роман Зубрицький.