Сьогодні  до голови Лановецької районної ради Руслани Кушнір та голови Лановецької районної державної адміністрації Василя Бадищука завітав тренер комунальної установи Тернопільської обласної ради «Тернопільської обласної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту» Іван Стецюк разом із своїм вихованцем – біатлоністом національної збірної України з біатлону Русланом Бригадиром.
Тренер повідомив , що за результатами змагань чемпіонату України з літнього біатлону, який нещодавно проходив у м.Чернігові, наш земляк здобув “золото” та “срібло”.
Іван Григорович зазначив, що Руслан готується до чемпіонату світу з біатлону, який відбудеться у Словенії та чемпіонатів України з біатлону, які пройдуть у 2021 році. Наголосив, що такі змагання дуже корисні для юних спортсменів, адже вони немов сходинки на шляху розвитку та удосконалення результатів майбутніх олімпійців.
В свою чергу, керівництво району побажало подальших здобутків та перемог у змаганнях, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот.
Дякуємо батькам за виховання юного спортмена, а також Івану Григоровичу, який своєю натхненною працею сприяє розвитку біатлону на Лановеччині!