Шановні працівники бібліотечних установ району!

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята духовності, мудрості і знань – Всеукраїнського дня бібліотек!
У всі часи бібліотеки виконували важливу місію – акумулювали соціальну пам’ять багатьох поколінь та були скарбницями культурних цінностей людської цивілізації.
Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі, які допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах та пізнанні реальної картину світу. Подальший розвиток та збереження бібліотечної справи – це запорука розвитку освітнього, загальнокультурного рівня, розвитку особистості і відтак зростання рівня інтелекту людини та нації загалом. А це, у свою чергу, сприяє інноваційному та інтелектуальному розвитку суспільства і держави.
Тож прийміть слова щирої вдячності та поваги за вашу відданість бібліотечній справі, за щире бажання зберегти і передати набуту духовну спадщину багатьох поколінь. Бажаю творчого завзяття, нових успіхів у  благородній праці на теренах розбудови української науки, культури і духовності, неодмінного зростання читацького попиту на книгу, інформацію, посилення авторитету бібліотечної справи в суспільстві.

З повагою голова районної ради                         Руслана КУШНІР