06 листопада напередодні відзначення в районі Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Лановецькому районному будинку культури відбулися урочисті заходи.
Cимволічним є те, що свято працівників культури одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.
На захід завітали голова Лановецької районної ради Руслана Кушнір, голова Лановецької районної державної адміністрації Василь Бадищук, заступник голови Лановецької районної державної адміністрації Тетяна Важельська, завідувач сектору культури Лановецької  райдержадміністрації Марія Коб’юк та працівники закладів культури району.
Очільники району привітали з професійним усім, хто присвячує своє життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури та подякували працівникам цієї галузі за професіоналізм, ініціативність, натхнення, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки, а також  вручили грамоти кращим працівникам району у цій сфері.
Завершилися урочистості музичним вітанням за участі винуватців свята, які подарували присутнім чудовий настрій.