Шановні працівники радіо та  зв’язку Лановеччини!

Сучасне суспільство неможливо уявити без різноманітних засобів комунікації – телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для усіх нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж.
Зараз відбувається прогресивний розвиток інформаційних технологій і саме журналісти, редактори, листоноші, оператори зв’язку та провайдери Інтернету забезпечують одне з основних прав громадян – право на отримання інформації.
Прийміть щирі вітання  з нагоди вашого професійного свята, адже від вашої компетентності, неупередженості та об’єктивності залежить, наскільки свідомими будуть наші співгромадяни та якою буде їх позиція. Щиро дякую вам за професіоналізм і творчий підхід до роботи.
Велике спасибі ветеранам, які заклали міцний підмурівок у розбудову галузі інформації та зв’язку району і зараз залишаються гідним прикладом для молодих.
Бажаю усім міцного здоров’я, професійного росту, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, хорошого настрою та задоволення від роботи. Зичу, щоб ваші ефіри завжди будуть блискучими, а зв’язок безперебійним! Постійно залишайтеся цікавими, не втрачайте своєї яскравої творчої індивідуальності.

З повагою
голова Лановецької районної ради                Руслана КУШНІР