Шановні краяни!

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти.
Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей особистості та людства в цілому. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.
Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудувати економічно й духовно багату, вільну і демократичну країну, якою пишатимуться наші нащадки.
Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Ми маємо в скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вклоняємося перед пам’яттю тих, хто віддав найдорожче – життя у боротьбі за незалежність України, боях антитерористичної операції. Дякуємо кожному з вас, дорогі ланівчани, за те, що ви – патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив Україну вільною та незалежною.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Голова Лановецької районної
державної адміністрації                                     Василь БАДИЩУК

Голова Лановецької районної ради            Руслана КУШНІР