Шановні працівники соціальної сфери Лановецького району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.
На ваші плечі покладене одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – щоденне забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, засноване на принципах індивідуального підходу до кожної людини.
Я переконана, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.
Висловлюю слова вдячності всім трудовим колективам установ, закладів, управлінь та відділів соціальної сфери за сумлінне виконання службових обов’язків, за відданість обраній справі, чуйність та розуміння людей. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів Лановеччини, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута і відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.
Бажаю вашим родинам міцного здоров’я, гарного настрою, щастя та благополуччя. Хай найвищою нагородою для вас стане людська шана і подяка за вашу працю, а Боже благословення завжди супроводжує у житті!

З повагою
голова районної ради                                             Руслана   КУШНІР