8 листопада, у переддень свята  української писемності та мови, Українське радіо провело щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності».
Радіодиктант було проведено об 11:00 у залі засідань районної ради. Участь у акції взяли голова районної ради Руслана Кушнір, державні службовці,працівники виконавчого апарату районної ради та громадськість Лановеччини.
Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років. Цього року автор вніс у текст кілька елементів на перевірку нової редакції чинного правопису.
Цього року вперше диктант можна було перевірити вже через 15 хвилин після його написання. За цей час (11:45-12:00) охочі повинні були надіслати свій текст на електронну скриньку Українського радіо.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності був започаткований у 2000 році з метою єднання навколо мови. Відтоді щороку слухачі, а віднедавна й телеглядачі можуть взяти участь у написанні диктанту й перевірити, наскільки добре вони знають рідне слово.