Шановні працівники сільського господарства Лановецького району!

Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, адже Лановеччина – сільськогосподарський край, в якому працюють розумні, відповідальні та дбайливі аграрії, які докладають максимум зусиль, щоб зберегти справжнє народне багатство для наших онуків та правнуків. Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі, але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню – досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності та утворенням сталого експортного потенціалу держави.
Завдяки Вашим знанням, дбайливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива, розвивається сільське господарство – основна складова економіки району та всієї України.
Низький уклін усім вам, хлібороби, за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.
У цей передсвятковий день хочу побажати, щоб усі природні стихії обходили вас стороною, ваші родини жили у мирі, достатку, благополуччі, доброму здоров’ї. Нехай втілюються в життя усі Ваші плани, задуми та сподівання, а Господь завжди благословляє на добрі починання!

  З повагою                                                                                                              голова районної ради                                   Руслана КУШНІР