23 листопада, на центральній площі міста відбулися поминальні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв голодоморів. Учасники заходу приєдналися до загальноукраїнської хвилини мовчання, схиливши голови. Благочинний Лановецького благочиння, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці о.Ігор Шаринський провів поминальну панахиду в пам’ять про загиблих у ці страшні роки голоду.
Моторошно ставало на душі, а невидимий жах сковував тіло і думки, коли лунали скорботні пісні. На закінчення заходу присутнім роздали білий духмяний хліб, для того, щоб пом’янути мільйони закатованих голодом українців, а опісля – всі поставили лампадки до символічного Хреста, сформованого із свічок.
До заходу долучились голова районної ради Руслана Кушнір, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Батожний, керівництво та працівники Лановецької ОТГ, керівники структурних підрозділів та начальники управлінь РДА, працівники виконавчого апарату районної ради, представники громадськості та жителі міста.