26 листопада голова районної ради Руслана Кушнір разом із першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Батожним взяли участь в урочистому відкритті Центру надання адміністративних послуг Борсуківської об’єднаної територіальної громади.
Надійними партнерами громади по створенню ЦНАПу стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою». Борсуківська громада перемогла у конкурсі  Програми «U-LEAD з Європою» та отримала інституційну та фізичну допомогу, завдяки якій  спільно з експертами Програми створила належний ЦНАП, що  відповідає  сучасним стандартам та вимогам Європейського Союзу.
Оскільки головна мета Програми «U-LEAD з Європою» – якісне надання послуг жителям громади, працівники установи пройшли спеціальну тренінгову програму по підвищенню кваліфікації. Кульмінаційним моментом заходу було перерізання стрічки нового Центру надання адміністративних послуг Борсуківької ОТГ.
Сільський голова, Іван Друзь, подякував усім хто долучився до створення та відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг у Борсуківській громаді, за підтримку ідей та задумів з розвитку громади та за практичну допомогу по їх втіленню в життя.
До участі заході долучились: заступник керівника департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Олег Казмірчук, радник з питань муніципальних послуг Тернопільського центру розвитку місцевого самоврядування Олег Боберський,  начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івашук, депутати  Борсуківської громади та представники засобів масової інформації.