05 грудня 2019 року відбулося чергове засідання XXVII сесії Лановецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Руслана Кушнір.
В роботі пленарного засідання, окрім зареєстрованих депутатів районної ради, взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Батожний, начальники управлінь, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, сільські голови, керівники комунальних установ, представники громадськості та ЗМІ.
На засіданні одним із планових питань був звіт голови Лановецької районної ради за підсумками роботи 2019 року . Зокрема, голова районної ради інформувала про сесійну роботу районної ради, діяльність постійних профільних комісій , щодо розглянутих та затверджених районних програм та акцентувала увагу на діяльності районної ради в звітному періоді, яка охоплювала різні сфери економічного, соціального та культурного життя району, співпрацю з районною державною адміністрацією, сільськими радами, територіальними громадами, підприємствами, установами району для вирішення актуальних питань життєдіяльності району. Звіт депутатами підтримано одноголосно.
Присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Паламарчук щодо Договорів про надання міжбюджетних трансфертів з інших місцевих бюджетів, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та про затвердження додаткового договору до Договору про надання іншої субвенції із Лановецького районного бюджету Лановецькому міському бюджету на 2019 рік та прийняли з даних питань рішення.
Депутати також одноголосно підтримали проекти рішень: «Про план роботи районної ради на 2020 рік», «Про перейменування закладів дошкільної освіти Лановецького району», «Про перейменування закладів загальної середньої освіти Лановецького району», «Про районну програму захисту населення і території Лановецького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки (в новій редакції)».
Після завершення розгляду даних проектів рішень було запропоновано продовжити роботу на наступному пленарному засіданні.