Шановні представники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Лановецького району !

 Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велике значення цього важливого інституту демократичного суспільства!
Cаме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади. Нам випала доля працювати у нелегкий період державотворення, здійснення реформ, децентралізації влади та утвердження правової, демократичної держави, пріоритетом для якої мають стати інтереси громадян. Віримо, що із нинішніх складних випробувань ми вийдемо ще більш згуртованими, мудрими, толерантними, готовими у будь-яку хвилину прийти на допомогу один одному.
Нині на порядку денному ще багато проблем, розв’язання яких дасть можливість Лановеччині розвиватися стабільно та впевнено дивитися у майбутнє, але завдяки злагодженій роботі усіх гілок влади вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізувати багато перспективних планів та задумів.
Події останніх років яскраво свідчать – ми збудуємо країну, про яку мріяли наші Герої і яку відстоюють на Сході наші захисники, про яку мріємо зараз ми – сильну, міцну, незалежну, заможну європейську Україну.
З нагоди свята висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну, щоденну працю, за компетентність, активну громадянську позицію у розбудові нашого району.
Особливі слова подяки ветеранам, які присвятили частину свого життя роботі в місцевих радах та зробили великий внесок у розвиток та розбудову територіальних громад  Лановецького району. Їх відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, стали взірцем для багатьох із нас.
Тож бажаємо  усім міцного здоров’я, мирного неба над головою, поваги та підтримки з боку громадян та успіхів у виконанні важливих представницьких функцій. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку, відродженню сіл і міста нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Лановецької районної ради               Руслана КУШНІР

Лановецький міський голова               Роман КАЗНОВЕЦЬКИЙ

Борсуківський сільський голова                         Іван ДРУЗЬ