Відбулася робоча зустріч голови районної ради Руслани Кушнір з начальником Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василем Хомінцем.
З метою забезпечення здорового та збалансованого харчування дітей у школах та дошкільних навчальних закладах, постачання безпечних та якісних харчових продуктів і покращення матеріально-технічної бази шкільних та дошкільних їдалень, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Тернопільській області розроблено регіональну цільову програму «Дітям Тернопільщини – якісне харчування». Програма передбачає, зокрема, проведення лабораторних досліджень об’єктів санітарних заходів (дослідження води, готових страв, змивів з об’єктів навколишнього середовища та обладнання).
На жаль, суб’єкти господарювання, що постачають продукцію для дитячого харчування не виконують визначеного законом обов’язку щодо впровадження на потужностях постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

В ході зустрічі домовлено про розробку та затвердження районної програми “Дітям Лановеччини – якісне харчування”.