До уваги депутатів місцевих рад, керівників комунальних установ, працівників органів місцевого самоврядування !

З 1 січня 2020 року розпочався  новий етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  за 2019 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»  державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування , за минулий рік.
Акцентуємо Вашу увагу на тому, що в першу чергу необхідно перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр). Далі необхідно перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром.
Зокрема, на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з’явилась відеоінструкція, у якій вони звернули увагу на нові і важливі аспекти кампанії декларування у цьому році.