З метою створення у закладах освіти безпечного середовища, організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів та вихованців, поширення знань і навичок здорового харчування, фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області Олександром Дністряном та начальником відділу безпечності харчових продуктів обласного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Тернопільській області Олександром Леськовим 14 січня 2020 року проведено семінар-нараду з директорами закладів освіти Лановецького району.
У роботі цієї зустрічі взяли участь Руслана Кушнір – голова районної ради, Олександр Батожний – перший заступник голови райдержадміністрації та Олександр Міняйло – начальник Лановецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Фахівці обласного управління Держпродспоживслужби звернули увагу присутніх на впровадження та застосування Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у закладах освіти. Також до присутніх було доведено основні вимоги та терміни щодо запровадження системи НАССР в харчоблоках закладів освіти та зазначено, що система не нова і належить до обов’язкових у рамках законодавства більшості цивілізованих країн. При цьому НАССР досить гнучка, її підходи можна застосувати до кожного об’єкта і вона гарантує безпечність продукції на всьому шляху харчового ланцюга, допомагає виявити усі критичні точки, що здатні вплинути на безпечність кінцевого продукту та усунути шкідливі фактори.
Олександр Дністрян та Олександр Леськов відповіли на запитання керівників закладів освіти, а Олександр Міняйло запропонував провести навчання керівників та кухарів на базі одного із закладів освіти району.
За результатами наради було визначено напрямки роботи та пріоритетні питання, які необхідно вирішити першочергово.