16 січня 2020 року відбулося третє пленарне засідання XXVII сесії Лановецької районної ради сьомого скликання, яке провела голова районної ради Руслана Кушнір.
На розгляд депутатів було винесено 5 проектів рішень, які  відповідно  до  Регламенту  районної  ради  попередньо  були  розглянуті  та схвалені  на  засіданнях президії та постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів, бюджету та спільної власності територіальних громад (голова комісії Руслан Задерей).
Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять захисників Донецького аеропорту.
В ході сесії депутати одноголосно прийняли рішення щодо внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, згідно з якими зменшено  обсяги доходів та видатків загального фонду на 128 900 грн. (на надання пільг та субсидій населенню на сплату ЖКГ у зв’язку із переходом до надання субсидій у готівковій формі); про затвердження договору про передачу медичної субвенції із Борсуківського сільського бюджету Лановецькому районному бюджету на надання послуг з охорони здоров’я населенню Борсуківської сільської ради (ОТГ), часткове фінансування оплати праці та інших поточних видатків Лановецької комунальної центральної районної лікарні в сумі 801 200 грн на 2020 рік, а також внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік, згідно з якими збільшено обсяги доходів та видатків загального фонду на 801 200 грн. (за рахунок субвенції з місцевого бюджету (Борсуківського) на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції, що спрямовані на фінансування КНП «Лановецька центральна районна лікарня»). З даних питань інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Паламарчук.
Депутатами затверджено договір про висвітлення діяльності Лановецької районної ради Товариством з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Голос Лановеччини» на 2020 рік та розпорядження голови районної ради видані у міжсесійний період.
У «різному» виступила Басок Наталія – заступник начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради, яка інформувала щодо змін в порядку заповнення е-декларацій за 2019 рік депутатами районної ради та керівниками комунальних установ, які вступили в дію з 01 січня 2020 року.
В роботі третього пленарного засідання взяло участь 23 депутати районної ради.
XXVII сесія Лановецької районної ради сьомого скликання завершила свою роботу.